Aktualności
20 listopad 2027
ROZWIĄZANIE KONKURSU „Czyste powietrze otacza mnie”
Jury po wspólnej dyskusji nad zwycięzcami, postanowiło nagrodzić poniższe zaprezentowane prace. Mamy wyłonione trzy główne nagrody,...
Wybierz promocję dla siebie Dla uczniów i dorosłych Dla członków rodziny Dla dzieci, młodzieży, studentów
Opinie
Mam na imię Angelika. Mam 10 lat. Do Szkoły Językowej School4U chodzę od dwóch lat. Panuje tu niezwykle miła i przyjazna atmosfera, a nauczyciele są bardzo serdeczni. W Szkole tej już nauczyłam się języka angielskiego ponad program , który realizujemy w Szkole Podstawowej. Pewnego razu w Szkole Podstawowej miałam okazję zaprezentować się przed całą klasą z ,,PRZYSŁÓWKÓW CZĘSTOTLIWOŚCI’’, których nauczyłam się w Szkole Językowej. Dzięki Szkole Językowej oraz pomocy pani Sylwii nauczycielki tej Szkoły, w konkursach języka angielskiego osiągnęłam wysokie wyniki, jak i miejsca. Bez tej pomocy na pewno miałabym słabsze wyniki w nauce i w konkursach. Na koniec roku w Szkole Językowej dostajemy: dyplom, ocenę opisową oraz upominek, który także zachęca i motywuje. Ja jestem bardzo zadowolona z tej Szkoły i już od września chcę kontynuować dalszą naukę języka angielskiego. Bardzo dziękuję za wszystko i z utęsknieniem będę czekać na kolejne zajęcia.
Angelika-grupa 10 lat - język angielski
Witam, gdy mama zapisała mnie do Szkoły Językowej SCHOOL4U (oddział w Bobowej) rozpoczęłam właśnie naukę w 6 klasie szkoły podstawowej. Język angielski sprawiał mi coraz więcej problemów. Po czterech miesiącach indywidualnych zajęć zaczęłam otrzymywać w szkole piątki. Na koniec roku szkolnego zamiast "trzy" otrzymałam "pięć" : ) Dziękuję bardzo moim nauczycielkom ze Szkoły SCHOOL4U w Bobowej za to, że potrafiły mi wszystko cierpliwie tłumaczyć i ćwiczyć ze mną trudne zadania i gramatykę - Marta.
Marta - 6 klasa - język angielski
Głównym powodem rozpoczęcia mojej nauki w tuchowskiej Szkole Językowej SCHOOL4U była chęć poszerzenia znajomości języka angielskiego, aby móc z niego korzystać przy różnych okazjach, jakie zdarzają się podczas moich wyjazdów za granicę. I muszę powiedzieć, że czas spędzony na tych zajęciach nie był stracony. Naukę rozpocząłem w grupie początkującej (mając w pamięci nieusystematyzowaną wiedzę z okresu studiów), a skończyłem na grupie średniozaawansowanej. Jedno jest pewne po półtorarocznym okresie nauki w tuchowskiej Szkole poziom mojej znajomości języka angielskiego znacząco się podniósł. Praktycznie nie mam już kłopotów ze swobodnym porozumiewaniem się na wszystkie możliwe tematy. Co najważniejsze mogę zrobić zakupy, zapytać o drogę, pogodę, porozmawiać z kimś o zainteresowaniach, oglądać anglojęzyczną telewizję i wiele z tego zrozumieć, itd. Do największych zalet tuchowskiej Szkoły Językowej SCHOOL4U zaliczyłbym małą liczebność grup. Dzięki czemu na zajęciach każdy z uczestników jest wielokrotnie zapytany, co zmusza go do mówienia, a co za tym idzie do użycia języka w praktyce. Atmosfera na zajęciach w obydwu moich grupach była bardzo miła. Z pewnością to zasługa prowadzącej P. Angeliny, która wprowadzała dobry klimat i wykazywała się dużą elastycznością, co jest nie bez znaczenia w pogłębianiu naszych znajomości językowych.
Edward - język angielski, grupa początkująca i średniozaawansowana
Serdecznie polecam Szkołę Językową SCHOOL4U. Uczęszczałam na kurs niemieckiego i jestem w pełni zadowolona. Mimo że do grupy dołączyłam już w czasie trwania kursu, to dzięki sprawnej organizacji Szkoły,dużych chęci i zaangażowania wykładowcy mogłam szybko nadrobić zaległości w stosunku do pozostałych osób w grupie. Zajęcia prowadzone były w bardzo ciekawy sposób, a co za tym idzie przyswajanie wiedzy było przyjemnością. Grupa kilkuosobowa, więc każdy mógł się wypowiadać i próbować swoich możliwości. Jestem zadowolona z uczęszczania na kurs językowy w tej Szkole i bardzo wszystkim polecam SCHOOL4U !
Ewelina - grupa podstawowa - język niemiecki
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych w Szkole Językowej SCHOOL4U. Pragnę polecić ją, gdyż dzięki nauce w tej Szkole udało mi się napisać egzamin końcowy szóstych klas z języka angielskiego ze stuprocentowym wynikiem. Poza nauką w Szkole jest bardzo miła atmosfera, nauczyciele są bardzo kompetentni, a ich nauczanie bardzo ciekawe.
Marlena - grupa wiekowa 12 lat - język angielski
Naukę w Szkole Językowej SCHOOL4U oceniam jako bardzo efektywną! Dzięki pracy w małej grupie oraz bardzo aktywnej postawie Lektora osiągnąłem wysoki wynik z egzaminu maturalnego! Materiały i pomoce naukowe na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zorientowanym na aktywne uczenie się !
Przemek - grupa intermediate - język angielski
Witam Państwa ,właśnie ukończyłam pierwszy rok nauki języka włoskiego w szkole językowej School4U. Przy wyborze kursu językowego kierowałem się opinią znajomych, którzy polecili mi właśnie to miejsce. Ich korzystne opinie potwierdziła rzeczywistość. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną lektorkę, w małych grupach, a co dla mnie osobiście ważne, w ich trakcie panowała miła i sprzyjająca nauce atmosfera.Ogromne zaangażowanie lektorki mobilizowało słuchaczy do aktywności na zajęciach. Bardzo odpowiadało mi indywidualne podejście do uczestników i do ich potrzeb, ja ze względu na pracę szukałam zajęć w godzinach popołudniowych (17.00) i tylko ta Szkoła spełniła moje oczekiwania co do godziny i jakości zajęć. Dziś sama chętnie polecam innym School4U.
Małgorzata - grupa podstawowa - język włoski
W Szkole SCHOOL4U jest miła atmosfera, są małe grupy, a nauczyciele prowadzą zajęcia ciekawy sposób. Warto zaznaczyć, że materiał realizowany w SCHOOL4U różni się od obowiązującego w szkole.
Maciek - grupa gimnazjalna
Oceniam naukę w Szkolę Językową SCHOOL4U bardzo dobrze i śmiało mogę ją polecić innym. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Atmosfera jaka panuje na zajęciach oraz życzliwość lektora daje duży komfort nauki. Szkoła jest bardzo dobra i profesjonalizm pod każdym względem. Zawsze można liczyć na pomoc lektora. Szkoła spełnia moje oczekiwania. Polecam wszystkim.
Paweł – grupa maturalna - język angielski
Głównym powodem, dla którego rozpoczęłam naukę języka angielskiego w Szkole Językowej School4U, była jej lokalizacja w Tuchowie. Zajęcia, na które się zapisałam, odbywały się w małej 5-osobowej grupie, dzięki czemu każdy kursant miał dobry indywidualny kontakt z lektorem. Pracująca z nami pani Małgorzata okazała się być pogodną, sympatyczną, zaangażowaną i zawsze dobrze przygotowaną nauczycielką, otwartą na propozycje i sugestie ze strony uczestników. To dzięki niej i fantastycznym osobom w grupie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Niezdecydowanym polecam naukę w tej Szkole – sama wracam po wakacyjnej przerwie, by kontynuować naukę języka angielskiego.
Agnieszka – grupa podstawowa – język angielski