Aktualności
18 sierpnia 2020
ROK SZKOLNY 2021/2022-ZAPISY RUSZYŁY
Drodzy Uczniowie - obecni i nowi - zapisy na rok szkolny 2021/2022 wystartowały ! :-) Rekrutacja i zapisy pod numerem telefonu  - 607 575 566....
Wybierz promocję dla siebie Dla uczniów i dorosłych Dla członków rodziny Dla dzieci, młodzieży, studentów
Opinie
Mam na imię Angelika. Mam 10 lat. Do Szkoły Językowej School4U chodzę od dwóch lat. Panuje tu niezwykle miła i przyjazna atmosfera, a nauczyciele są bardzo serdeczni. W Szkole tej już nauczyłam się języka angielskiego ponad program , który realizujemy w Szkole Podstawowej. Pewnego razu w Szkole Podstawowej miałam okazję zaprezentować się przed całą klasą z ,,PRZYSŁÓWKÓW CZĘSTOTLIWOŚCI’’, których nauczyłam się w Szkole Językowej. Dzięki Szkole Językowej oraz pomocy pani Sylwii nauczycielki tej Szkoły, w konkursach języka angielskiego osiągnęłam wysokie wyniki, jak i miejsca. Bez tej pomocy na pewno miałabym słabsze wyniki w nauce i w konkursach. Na koniec roku w Szkole Językowej dostajemy: dyplom, ocenę opisową oraz upominek, który także zachęca i motywuje. Ja jestem bardzo zadowolona z tej Szkoły i już od września chcę kontynuować dalszą naukę języka angielskiego. Bardzo dziękuję za wszystko i z utęsknieniem będę czekać na kolejne zajęcia.
Angelika-grupa 10 lat - język angielski
Witam, gdy mama zapisała mnie do Szkoły Językowej SCHOOL4U (oddział w Bobowej) rozpoczęłam właśnie naukę w 6 klasie szkoły podstawowej. Język angielski sprawiał mi coraz więcej problemów. Po czterech miesiącach indywidualnych zajęć zaczęłam otrzymywać w szkole piątki. Na koniec roku szkolnego zamiast "trzy" otrzymałam "pięć" : ) Dziękuję bardzo moim nauczycielkom ze Szkoły SCHOOL4U w Bobowej za to, że potrafiły mi wszystko cierpliwie tłumaczyć i ćwiczyć ze mną trudne zadania i gramatykę - Marta.
Marta - 6 klasa - język angielski
Głównym powodem rozpoczęcia mojej nauki w tuchowskiej Szkole Językowej SCHOOL4U była chęć poszerzenia znajomości języka angielskiego, aby móc z niego korzystać przy różnych okazjach, jakie zdarzają się podczas moich wyjazdów za granicę. I muszę powiedzieć, że czas spędzony na tych zajęciach nie był stracony. Naukę rozpocząłem w grupie początkującej (mając w pamięci nieusystematyzowaną wiedzę z okresu studiów), a skończyłem na grupie średniozaawansowanej. Jedno jest pewne po półtorarocznym okresie nauki w tuchowskiej Szkole poziom mojej znajomości języka angielskiego znacząco się podniósł. Praktycznie nie mam już kłopotów ze swobodnym porozumiewaniem się na wszystkie możliwe tematy. Co najważniejsze mogę zrobić zakupy, zapytać o drogę, pogodę, porozmawiać z kimś o zainteresowaniach, oglądać anglojęzyczną telewizję i wiele z tego zrozumieć, itd. Do największych zalet tuchowskiej Szkoły Językowej SCHOOL4U zaliczyłbym małą liczebność grup. Dzięki czemu na zajęciach każdy z uczestników jest wielokrotnie zapytany, co zmusza go do mówienia, a co za tym idzie do użycia języka w praktyce. Atmosfera na zajęciach w obydwu moich grupach była bardzo miła. Z pewnością to zasługa prowadzącej P. Angeliny, która wprowadzała dobry klimat i wykazywała się dużą elastycznością, co jest nie bez znaczenia w pogłębianiu naszych znajomości językowych.
Edward - język angielski, grupa początkująca i średniozaawansowana
Serdecznie polecam Szkołę Językową SCHOOL4U. Uczęszczałam na kurs niemieckiego i jestem w pełni zadowolona. Mimo że do grupy dołączyłam już w czasie trwania kursu, to dzięki sprawnej organizacji Szkoły,dużych chęci i zaangażowania wykładowcy mogłam szybko nadrobić zaległości w stosunku do pozostałych osób w grupie. Zajęcia prowadzone były w bardzo ciekawy sposób, a co za tym idzie przyswajanie wiedzy było przyjemnością. Grupa kilkuosobowa, więc każdy mógł się wypowiadać i próbować swoich możliwości. Jestem zadowolona z uczęszczania na kurs językowy w tej Szkole i bardzo wszystkim polecam SCHOOL4U !
Ewelina - grupa podstawowa - język niemiecki
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych w Szkole Językowej SCHOOL4U. Pragnę polecić ją, gdyż dzięki nauce w tej Szkole udało mi się napisać egzamin końcowy szóstych klas z języka angielskiego ze stuprocentowym wynikiem. Poza nauką w Szkole jest bardzo miła atmosfera, nauczyciele są bardzo kompetentni, a ich nauczanie bardzo ciekawe.
Marlena - grupa wiekowa 12 lat - język angielski
Naukę w Szkole Językowej SCHOOL4U oceniam jako bardzo efektywną! Dzięki pracy w małej grupie oraz bardzo aktywnej postawie Lektora osiągnąłem wysoki wynik z egzaminu maturalnego! Materiały i pomoce naukowe na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zorientowanym na aktywne uczenie się !
Przemek - grupa intermediate - język angielski
Witam Państwa ,właśnie ukończyłam pierwszy rok nauki języka włoskiego w szkole językowej School4U. Przy wyborze kursu językowego kierowałem się opinią znajomych, którzy polecili mi właśnie to miejsce. Ich korzystne opinie potwierdziła rzeczywistość. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną lektorkę, w małych grupach, a co dla mnie osobiście ważne, w ich trakcie panowała miła i sprzyjająca nauce atmosfera.Ogromne zaangażowanie lektorki mobilizowało słuchaczy do aktywności na zajęciach. Bardzo odpowiadało mi indywidualne podejście do uczestników i do ich potrzeb, ja ze względu na pracę szukałam zajęć w godzinach popołudniowych (17.00) i tylko ta Szkoła spełniła moje oczekiwania co do godziny i jakości zajęć. Dziś sama chętnie polecam innym School4U.
Małgorzata - grupa podstawowa - język włoski
W Szkole SCHOOL4U jest miła atmosfera, są małe grupy, a nauczyciele prowadzą zajęcia ciekawy sposób. Warto zaznaczyć, że materiał realizowany w SCHOOL4U różni się od obowiązującego w szkole.
Maciek - grupa gimnazjalna
Oceniam naukę w Szkolę Językową SCHOOL4U bardzo dobrze i śmiało mogę ją polecić innym. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Atmosfera jaka panuje na zajęciach oraz życzliwość lektora daje duży komfort nauki. Szkoła jest bardzo dobra i profesjonalizm pod każdym względem. Zawsze można liczyć na pomoc lektora. Szkoła spełnia moje oczekiwania. Polecam wszystkim.
Paweł – grupa maturalna - język angielski
Głównym powodem, dla którego rozpoczęłam naukę języka angielskiego w Szkole Językowej School4U, była jej lokalizacja w Tuchowie. Zajęcia, na które się zapisałam, odbywały się w małej 5-osobowej grupie, dzięki czemu każdy kursant miał dobry indywidualny kontakt z lektorem. Pracująca z nami pani Małgorzata okazała się być pogodną, sympatyczną, zaangażowaną i zawsze dobrze przygotowaną nauczycielką, otwartą na propozycje i sugestie ze strony uczestników. To dzięki niej i fantastycznym osobom w grupie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Niezdecydowanym polecam naukę w tej Szkole – sama wracam po wakacyjnej przerwie, by kontynuować naukę języka angielskiego.
Agnieszka – grupa podstawowa – język angielski